BMK.TV
Partner pro Vaše projekty v Německu a České republice.

 

» Dlouholeté TV, live-stream a produkční zkušenosti

» Profesionální a spolehlivá technika

» Individuální koncepty a nápady

» Zkušení televizní kameramani, redaktoři, střihači a mediální experti

» Spolehlivost, zodpovědnost, přesnost

 

Profesionálové pro film, TV, společenské akce a živé přenosy. U nás najdete specialisty na profesionální živé přenosy, streamování, videa, film a postprodukci. Získáte všechny služby najednou – od poradenství až k video materiálu vhodného k odvysílání.

 

LIVE PRODUKCE

S pomocí moderní přenosové techniky jsme odborníky na vše, co je v reálném čase potřeba. Rychlá montáž- malé prostorové nároky přímo na místě. Garantujeme příznivé podmínky v celém Německu, samozřejmě v HD kvalitě a brzy i ve 4K.

ŽIVÝ PŘENOS

Vaši akci odvysíláme živě na internet, sociální sítě a TV. BMK Media Production je profesionální poskytovatel živého přenosu a streamování videa s kompletními službami s dlouholetými zkušenostmi z nesčetných klientských projektů.

PŘIPOJENÍ

Veškeré potřebné vybavení pro produkci na místě i venkovního vysílání: mobilní produkční jednotka, SNG dodávka, editační vozidlo a připojení prostřednictvím LTE, LiveU a rádiového relé pro živé vysílání a přepínání živého vysílání.

VIDEOPRODUKCE

BMK Media Production je produkční společnost s kompletním servisem pro komerční sféru, organizace, agentury a redakce, působící v Německu, Rakousku a České republice. Naše portfolio služeb zahrnuje vše od výroby firemních videí.

 

BMK.TV Image Flyer Portfolio Broschuere

BMK Media Production je produkční společnost, poskytující celou řadu služeb pro komerční sféru, agentury a redakce, a působí v Německu, Rakousku a v České republice.

 
Již mnoho let se specializujeme na profesionální živý přenos tiskových konferencí a dalších událostí. Nabízíme služby od přenosových prací se zajištěním signálu až po produkování živých přenosů za pomocí více kamer, vše komplexně a spolehlivě. Naše portfolio služeb zahrnuje výrobu firemních videí, produktových filmů, veletržních filmů, dokumentů, zpráv a televizních reportáží.

 

BMK Media Production – naše hodnoty

Jsme poskytovatelé komplexních služeb a naší největší prioritou je produkovat jedinečná videa, vzbuzovat emoce a přispět naší prací k propagaci Vaší firmy na trhu i podpořit Vaši firemní komunikaci. Naší hlavní hodnotou je vášeň pro práci. Pro BMK Media Production je důležitých 5 pilířů, podle kterých nás můžete měřit: Kvalita, zkušenosti, kreativita, nasazení a záruka.

Od doby otevření naší produkční kanceláře v Praze, hlavním městě České republiky, v roce 2014 již máme za sebou značný počet zákazníků a realizovaných produkcí. Kromě redakcí a televizních stanic z Německa patří k našim klientům především německé firmy s pobočkami v České republice. Nejčastěji jsou poptávány naše live streaming služby pro vnitrofiremní setkání, konference a živé přepojování.

 

 

Těšíme se na Vaši poptávku.

 
Dokonce pokud je Váš projekt zatím ve stadiu plánování, jsme vždy otevřeni diskusi a rádi poskytneme naše zkušenosti a nápady.

Jsme k dosažení 24 hodin/7dní v týdnu. U zpravodajských příspěvků můžeme být v případě nouze k dosažení neustále (24/7). Dotazy směřujte prosím na email nebo telefonicky.
Telefon 775 355 534

 

Živé přenosy a video produkce 17. März 2021